MOLTES GRÀCIES

Benvolgudes famílies,

Amb aquestes línies volem agrair la dedicació desinteressada d’algunes persones que han format part de la Junta de l’AMPA i que, per diferents motius, han deixat el seu càrrec. Gràcies per tot el temps que heu dedicat a la nostra associació, per les estones regalades, per la capacitat d’adaptació a les situacions que ens hem anat trobant, per treballar per la millora de la nostra escola i de l’educació dels nostres fills i filles, per la vostra col·laboració, ... perquè per a poder continuar fent coses i millorant necessitem persones com vosaltres que aportin i sumin.

Moltes gràcies Carlos Franco, Trini Castilla, Bego Piedra, Elena Cordero i Sònia Cortada per ajudar-nos a millorar dia a dia, i moltes gràcies també a les persones que passen a formar part de la renovada Junta de l’AMPA, us encoratgem a continuar treballant de valent!

La nova composició de la Junta de l’AMPA és:

Presidenta: Àngels Antolin
Vicepresidenta: Ana Vanesa Cruz
Secretària: Júlia Bernat
Tresorera: Ana Cordero
Vocals: David Lanaspa, Josep Zafra, Vanesa Amorós

Moltes gràcies de nou a totes i a tots!

LA JUNTA

Subscrigui's a les darreres novetats